PIOTR KANIOWSKI

Radca prawny 

Właściciel/zarządzający Kancelarią

Radca prawny wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie z numerem wpisu LB-1736. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Seminarzysta z zakresu prawa cywilnego pod kierunkiem prof. dr hab. Zofii Policzkiewicz. Po ukończeniu studiów prawniczych pracował w lubelskich kancelariach radców prawnych oraz w branży konsultingowej – w podmiotach świadczących kompleksowe usługi doradcze w zakresie zarządzania zasobami pracy oraz rozwoju umiejętności i kompetencji personelu, ze szczególnym uwzględnieniem usług w obszarze zbiorowego prawa pracy. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Doktorant Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie z opieką naukową dr hab. Jerzego Szczotki w Katedrze Prawa Gospodarczego i Handlowego, w zakresie prawa autorskiego, praw pokrewnych i własności intelektualnej. Od 2013 roku wykonuje zawód radcy prawnego. Specjalizuje się w prawie cywilnym, w prawie rodzinnym, w prawie ubezpieczeniowym i gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów procesowych. Posiada także wieloletnie doświadczenie w pracy kuratora sądowego pionu rodzinnego. Ceniony wykładowca z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, prawa pracy, prawa ubezpieczeniowego, prawa handlowego. Od 2010 roku stale współpracuje z radcą prawnym Mariuszem Grzędą oraz radcą prawnym Małgorzatą Repelewicz. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec oraz zagorzały fan piłkarskiej drużyny Stali Stalowa Wola. 

MARIUSZ GRZĘDA

Radca prawny 

Specjalista w sprawach prawa gospodarczego i prawa pracy

Współpracujący z Kancelarią radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie pod numerem Lb-1497.

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. 

Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym i gospodarczym oraz w prawie pracy. Posiada duże doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej spółek.

 

MAŁGORZATA REPELEWICZ

Radca prawny 

Współpracujący z Kancelarią radca prawny.

Absolwentka WPiA Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. W 2013 roku wpisana na listę radców prawnych przy OIRP w Lublinie. Od 2014 roku prowadzi Kancelarię Radcy Prawnego zapewniając kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych z branży IT, hotelarskiej, budowlanej oraz reklamy zarówno w ramach pomocy doraźnej jak i stałej obsługi prawnej. Świadczy również pomoc na rzecz osób fizycznych.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym, prawie podatkowym oraz szeroko rozumianym prawie administracyjnym. Praktykę zawodową zdobywała w krajowych, jak i zagranicznych podmiotach gospodarczych, jak również w jednostkach organizacyjnych sądów i prokuratury. Współpracowała z Kancelarią Radców Prawnych oraz Kancelarią Adwokacką współtworząc zespół specjalistów z zakresu prawa pracy oraz prawa gospodarczego. Ukończyła szkolenia m.in. z Prawa Zamówień Publicznych, Podatek CIT, Prawo Budowlane. Wpisana na listę kandydatów na członków rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa.